Zateplené psie búdy pre stredné plemená psov

kohútikovou výškou 36 – 55 cm ako: americký kokeršpanielborder kóliastaffordshirský teriérsamojedbulteriérčau-čausamojed, … pozrite si ďalšie plemená →

Vysoká kvalita

Pretože len skutočne kvalitná búda vydrží vášmu psovi na celý život a poskytne mu pohodlie, zdravotne nezávadné ležovisko a útočisko v každom ročnom období a za každého počasia. 

Kvalitný a zdraviu neškodný náter

Môžete si vybrať odtieň a búdu tak prispôsobiť omietke vášho domu alebo altánku. Náter je pre človeka i zviera neškodný ale to nie je všetko. Váš pes bude vďaka nemu v bezpečí pred:

  • škodlivým UV žiarením
  • škodcami a plesňami
  • roztočmi

  • je šetrný k prírode

Náter je dokonca umývateľný – búdu stačí pretrieť vlhkou handričkou a bude vyzerať ako nová aj po čase.

Nožičky z tvrdého agátového dreva

Aby bol pes nie len v teple ale aj v suchu a v bezpečí pred spodnou vlhkosťou, ktorá je najčastejšou príčinou plesní, každý model búdy je osadený na nenasiakavých nožičkách z tvrdého agátového dreva s nepriepustnou vrstvou. K zabráneniu šírenia plesní a húb prispieva aj kvalitný náter.

Viac než len psie búdy

Symetrické tvary, prepracované detaily a neprehliadnuteľný polomatný náter urobia z každého modelu búdy štýlový doplnok vášho domova.

len dnes výrazné zľavy na vybrané modely


Váš psík môže mať búdu doma budúci týždeň

Stačí urobiť objednávku do tejto soboty, 23.3.2019.


Pre viac informácií nám zavolajte 0915 385 845 (8:00 – 20:00) alebo napíšte budynamieru@gmail.com (odpovedáme do pár minút).

Kategórie produktov