Zateplené domčeky pre mačky

Izolované mačacie domčeky pre jednu alebo viac domácich a vonkajších mačiek

Naše izolované domčeky pre mačky sú navrhnuté špeciálne pre domáce aj vonkajšie mačky. Majú správnu veľkosť, nie sú príliš veľké, ani príliš malé, aby v nich mohla pohodlne bývať jedna alebo viac mačiek.

Možnosti, ktoré si vaša mačka zamiluje

Každý izolovaný mačací domček je špeciálny a navrhnutý pre maximálne pohodlie a zábavu mačiek. Niektoré z našich modelov majú vonkajšie ležadlá, kryté terasy aj s možnosťou uzavretia a vyvýšené plošiny. Pri objednávke niektorého z našich mačacích domov nájdete množstvo možností, ktoré si môžete zvoliť pri objednávaní, napríklad tepelnú clonu, vankúšik alebo strešnú krytinu.

Kvalitný exteriérový domček pre mačky s dlhou životnosťou

Naše vonkajšie domčeky sú štandardne vybavené izoláciou a sú vyrobené z odolného smrekového a agátového dreva, ktoré patrí medzi najtvrdšie dreviny, ktoré je ošetrené až 4 vrstvami kvalitného nátery, aby vydržali mnoho rokov. Každý domček staviame na zákazku a individuálne.

Bezstarostné doručenie zdarma s vyložením

Keď si objednáte zateplený domček pre mačky od spoločnosti BUDYNAMIERU.eu, nebudete mať žiadne starosti alebo nepríjemné prekvapenie. Domček vám doručíme zdarma kamkoľvek na Slovensku a aj vyložíme. Po doručení domček stačí len rozbaliť a vaša mačka sa môže ihneď nasťahovať. Nie je potrebná žiadna montáž.

Trávi vaša mačka väčšinu času vonku?

Zateplený vonkajší domček ju spoľahlivo ochráni pred nástrahami a zlým počasím.


Pre všetky plemená mačiek ale aj trpasličie plemená psov, ako napr.:

čivava, maltezák, mopslík, norfolský teriér, yorkshirský teriér, belgický grifón …

Tabuľka plemien →


Prečo si váš miláčik domček zamiluje?

  • Neškodný náter nedráždi citlivý mačací čuch a uľahčí navyknutie
  • Silná konštrukcia pomôže predísť únave materiálu a poškodeniu počas používania
  • Vždy čisté a hygienické vnútorné prostredie vďaka bezpečnej ochrane pred vznikom plesní a húb v dreve
  • Kompletná krytá izolácia pre vždy ideálnu teplotu bez obáv z poškodenia
  • Vysoká odolnosť voči vlhkosti a vonkajším vplyvom
  • Pohodlné čistenie a vetranie
  • Minimálne nároky na údržbu

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Mačky a kocúrikovia sú naši tuláčikovia. Po celodennom jašení sa si potrebujú odpočinúť a ukryť sa do svojho príbytku. Do jedného domčeka sa zmestí jedna až tri mačičky. Každý domček má trojročnú záruku a je pre vaše mačky bezpečným a komfortným domovom na mieru. V zime ich ohreje, v lete pekne schladí, samozrejme ponúka benefity, kde si môžu iba spokojne leňošiť a zároveň neležať na vlhkej a chladnej zemi.

Vonkajšok je natretý špeciálnym náterom, ktorý vášmu miláčikovi neškodí, udrží si farebnosť, je odolný proti UV žiareniu, vhodný proti škodcom a plesniam. Vaša mačička bude v našom domčeku v bezpečí. Hneď ako k vám domček dorazí, už si v ňom môže mačička leňošiť, pretože domček nepotrebuje žiadnu montáž. Kvality a benefity, ktoré potešia nielen vás, ale najmä vaše mačacie ratolesti, stoja určite za to!

Prečo zvoliť kvalitný domček?

Domček je základom vybavenia pre každú mačku, hlavne pre tú, ktorý trávi veľa času vonku. Pri výbere domčeka treba prihliadať na mnohé kritéria. Dôležité je, aby bol domček pre mačku pohodlný. Treba dbať aj na to, aby bol dostatočne izolovaný, pretože mačka ju bude využívať aj v zime.

Domček by mal byť dostatočne zateplený a izolovaný, aby do neho odspodu neprenikala vlhkosť, ale netreba zabúdať ani na zateplenie z bokov. Materiál by mal byť dostatočne kvalitný, aby bol odolný voči zničeniu mačkou ale aj poveternostnými vplyvmi. Výhodou je aj otvárateľná strecha a vyberateľná vnútorná prepážka, ktorá je plusom najmä pri čistení, ale aj pri vetraní, teda prúdení vzduchu v lete.

Ako nájsť vhodné miesto pre domček?

Miesto, na ktoré uložíte domček pre vášho miláčika je dosť podstatné, pretože nie len domček, ale aj miesto, kde bude stáť by malo spĺňať isté podmienky, aby sa tam vaša mačička cítila čo najlepšie. Miesto by malo byť dostatočne kľudné, aby mačka nebola ničím rušená a mala v domčeku pokoj a mohla sa dobre vyspať.

Domček by mal byť umiestnený ďalej od plotu a od cesty, aby nebola rušená autami, taktiež ďalej od chodníka, aby ju nerušili chodci. A teraz už len zabezpečiť ten správny domček pre vašu mačku, aby sa cítila čo najpohodlnejšie a mala svoje vlastné miesto a súkromie.